Viegli aizsargā sensitīvus datus

Lai nepieļautu sensitīvu datu nonākšanu nepareizajās rokās, gan uzņēmumos, gan privātpersonām jārūpējas par datu aizsardzību ne tikai digitālajā vidē. Ar DAHLE dokumentu smalcinātājiem aizsargā savus datus atbilstoši DIN 66399 datu drošības standartiem.

Kopš 1984. gada DAHLE ir smalcināšanas nozarē, kā rezultātā, arī datu aizsardzība jomā. Daudzu gadu profesionālā pieredze un inovatīvu risinājumu izstrāde nodrošina vietu dokumentu smalcināšanas nozares priekšgalā. Pateicoties DAHLE smalcinātājiem, datu aizsardzība būs augstākajā līmenī, smalcinot dokumentus.

Lai uzzinātu vairāk par DAHLE smalcinātājiem, apmeklē ražotāja mājaslapu, spiežot uz šī teksta.

Smalcināmo materiālu drošības līmeņi

Pirmā drošības klase – vājš drošības līmenis uzņēmuma iekšējās aprites dokumentus smalcināšanai. Drošības līmeņi no P1 līdz P3.

Izmantošanai mazajos un mājas birojos: cenas no 39.00 EUR


Otrā drošības klase – vidējs drošības līmenis. Smalcina dokumentus, kas paredzēti nelielai darba grupai vidējam drošības līmenim. Drošības līmeņi no P3 līdz P5, dokumentiem, kas satur personas vai finansiālus datus.

Mazām lietotāju grupām: cenas no 219.00 EUR

 

Trešā drošības klase – augsts drošības līmenis. Augstākās slepenības dokumentiem un konfidenciālai informācijai. Sasmalcināto materiālu nav iespējams atgriezt oriģinālā stāvoklī. Drošības līmeņi no P4 līdz P7.

Lielām lietotāju grupām: cenas no 790.00 EUR

 

Jauni un aktuāli modeļi no sortimenta.

Lai apskatītu visus DAHLE modeļus, spied uz šī teksta.

 


 

Lai sazinātos ar mums, zvani mums vai raksti uz:

+371 67675276

info@o-pen.lvOpen_Label_420
0